fbpx

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

V dnešní době vnímám to, jak se mnoho vztahů rozpadá dle mého názoru až příliš brzo. Chybí pochopení, tolerance, trpělivost.

Takže vám gratuluji k prvnímu kroku. Máte vedle sebe partnera, který je ochotný vám naslouchat, být vám oporou a protipólem.

Co je pro jednoho moc je pro druhého málo. Někomu stačí trávit s partnerem jeden den v týdnu, někdo potřebuje kontakt 24/7. Někdo se spokojí s teplou večeří, někdo chce full servis. Některé stačí určitý finanční obnos a některá požaduje aktivní účast na rodinném a domácím poli.

TEDY. Nelze jednoznačně popsat „univerzální“, „ideální“, či chcete-li „normální“, „běžný“ pár, tedy ani svatební den.

Pokud chcete přijít na to, jaký by měl být váš svatební den, doporučuji tohle. Vezměte si papír a tužku, sedněte si na vaše oblíbené místo a zavřete oči. Představujte si VÁŠ DEN D, vybavujte si prostor, detaily, nálady, osoby a hlavně emoce, které se vám přitom dostávají do těla. A pokaždé, když se vám v myšlenkách utvoří obraz, který vás dělá klidnými, šťastnými nebo vzrušenými, PIŠTE. Pokud si vybavíte například mnoho lidí, šaty „co letos frčí“ nebo je vybrala tchýně a nebudete se cítit dobře, ale naopak frustrovaně, nešťastně, či ve stresu, NEPIŠTE! To totiž značí, že to není vaše představa svatebního dne, ale vašeho okolí. A nejdůležitější jste VY.

Dříve měly svatby pevný řád a zvyklosti. Různily se podle krajů, společenského postavení a doby. Například žena vždy musela dostat věno, svatba byla v kostele, po obřadu následovaly stejné zvyklosti, bylo důležité uspokojit zejména potřeby rodičů a svatební den byl zakončen svatební nocí.

Máme štěstí, že žijeme v této době a můžeme si vše udělat po svém. VŠE JE DOVOLENO.

Abyste se vyhnuli neshodám s partnerem či partnerkou, s rodiči, svědky, přáteli… je ale potřeba dobře vykomunikovat vaše představy. Pokud se představy vás snoubenců různí, je třeba hledat kompromis. A tady už vám začíná trénink na společný manželský život. Opět jeden návod a jedna možnost JAK NA TO. Komunikujte s protějškem takto. „Já bych si přál/a …..“. „…. je pro mě také přijatelné a ….. to už si vůbec nedokážu představit, to nechci. A také můžete využít tyto věty. „ Když bude…. tak, jak chci já, může být …. podle tebe, protože to pro mě není tak důležité.“ Svá společná rozhodnutí pak napíšete pod vaše vize a tak budete vědět, jak chcete, aby vypadal VÁŠ SVATEBNÍ DEN.

S láskou Zuzka/ FH wedding

Děláte do svateb?

Vnímáte, že každé zviditelnění a reklama je vaše cesta k potenciálnímu klientovi?

Na našem webu můžete využít bannerové reklamy. Velikosti, umístění a ceny, řešíme vždy individuálně, proto nás neváhejte kontaktovat