fbpx

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

Co dělají nevěsty s věcmi, které zbudou po svatbě? Šaty setrvají na věky ve skříni? Dekorace skončí v popelnici? Vždyť mohou být ještě užitečné, napadlo nás…

Svatební den je nejkrásnějších 24 hodin, do kterých investujete spoustu energie a taky peněz. Proč ne, když je to obvykle jednou v životě.

Jenže hromada svatebních věcí nenajde využití nikdy jindy než v tento svatební den. Někteří je vyhazují, druzí navěky schovají na půdu a jiní se je snaží “poslat dál”. Jenže pro ně dosud neexistovalo jedno místo, kde to lze snadno a rychle.

Když jsme sledovali zmatky, neustálé stížnosti a nesrovnalosti při obchodování nevěst minulých a budoucích na sociálních sítích, během pár vteřin se v našich hlavách zrodil projekt Svatebního tržiště.

Nevěsty a ženichové jsou a budou. Shánějí a potřebují věci, na které se u vás doma možná práší. Určitě se jim hodí věci, které se chystáte zahodit. Proč bychom měli dokolečka nakupovat a likvidovat svatební výbavu, za kterou budou další nastávající novomanželé rádi?

Proto vzniklo Svatební tržiště. Osobní místo, kde se prodávající a nakupující znají, můžou si mezi sebou psát, hodnotit, doporučovat a uzavírat užitečné obchody. Místo, kde najdou všechno, co potřebují. Místo, které jim ušetří hodiny hledání.

A co vy? Vrhnete se do víru našeho tržiště?